Współpraca z Naukowymi Placami Zabaw

Chcesz z nami współpracować i stworzyć naukowy plac zabaw? Poznaj nasz team!  

Chcesz stworzyć naukowy plac zabaw i zastanawiasz się, jak będzie przebiegała nasza współpraca? Już mówimy. Nasz dział handlowy składa się z samych dziewczyn. Każda z nich jest niepowtarzalna i ma swoją “super moc”. Jeśli z nami współpracowaliście, na pewno poznaliście jedną z nich. Dzisiaj pokrótce przedstawimy Wam, jak pracujemy z klientem oraz przedstawimy krótko każdą z naszych dziewczyn.  

Jak wygląda system obsługi klienta Naukowych Placów Zabaw?  

Postanowiłeś zbudować u siebie naukowy plac zabaw, park doświadczeń albo ścieżkę sensoryczną i szukasz urządzeń. Znalazłeś nasz profil w Social Mediach, ktoś nas polecił lub odwiedziłeś naszą stronę internetową i postanowiłeś, że to właśnie urządzenia z Naukowych Placów Zabaw powinny stanowić wyposażenie tego miejsca.    

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez Social Media/stronę internetową i opisujesz swój projekt.   

Kiedy znamy Twoje plany i oczekiwania przydzielamy Ci opiekuna, który specjalizuje się w segmencie, w którym działasz.   

Nasi specjaliści  

Kamila Wojtaszek – zajmuje się klientem samorządowym, Lokalnymi Grupami Działania oraz Lasami Państwowymi. Ma najdłuższy staż pracy w dziale handlowym: była przy projektowaniu części urządzeń. Jak nikt zna i rozumie prawne zawiłości działań samorządowych. Tworzyła naukowe place zabaw w całej Polsce.  

 

Ola Szczepańska-Pniak – obsługuje klienta oświatowego, a szczególnie specjalizuje się w przedszkolach. Współpracuje także z handlowymi partnerami, centrami nauki, ZOO i fundacjami korporacyjnymi. Tworzy place zabaw, które zachwycają funkcjonalnością i estetyką. Dobiera urządzenia tak, aby były jak najlepiej dopasowane pod oczekiwania placówki, w której zostaną zamontowane.   

 

Angelika Gawlik – specjalizuje się we współpracy ze szkołami podstawowymi, stowarzyszeniami zajmującymi się osobami z niepełnosprawnością oraz szpitalami pediatrycznymi. Bada potrzeby placówek oraz dopasowuje do nich urządzenia.    

Michalina Sierny-Kubala – współpracuje z fundacjami, bibliotekami, architektami oraz obsługuje klienta zagranicznego. Potrafi zbudować funkcjonalny plac zabaw na małej i ograniczonej przestrzeni.   

 Mam naukowy plac zabaw i co dalej?  

Twój opiekun zostaje z Tobą, informując Cię o nowościach i aktualnych możliwościach pozyskania finansowania na plac zabaw. Jeśli potrzebujesz serwisu lub chcesz przeprowadzić przegląd placu zabaw, skontaktuje Cię z naszym działem serwisowym. Jeżeli zdecydujesz się na doposażenie, będziesz mógł się skontaktować bezpośrednio z tą samą osobą, z którą współpracowałeś.   

Polecenia

Jesteś zadowolony z naszej współpracy? Poleć nas! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli podzielisz się z innymi swoimi wrażeniami i pomożesz nam tworzyć następne naukowe place zabaw na terenie Polski.