Jesteśmy po Twojej stronie

Jeśli kupujesz plac zabaw, to właśnie on jest największą wartością. Montaż czy transport nie wnoszą zbyt dużej wartości, ale bez nich żadna realizacja nie dojdzie do skutku. Zobacz nasze elastyczne rozwiązania – dopasujemy się do Twoich potrzeb.  

Chcesz najpierw sprawdzić wszystkie opcje zanim zamówisz u nas plac zabaw? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy różne warianty wycen. 

Klienci mają różne potrzeby. Niektórzy potrzebują kompleksowej obsługi, a inni wolą oszczędzić na montażu czy transporcie. Poznaj nasze rozwiązania dopasowane do Ciebie. 

Tylko sprawny plac zabaw cieszy dzieci. Dlatego naszym priorytetem jest szybka odpowiedź na Twoje zgłoszenie. Możesz na nas liczyć. 

Montaż

Możesz zamówić montaż u nas lub zrobić go samodzielnie. Przed zakupem wyślemy Ci dokładne instrukcje, byś mógł wybrać najkorzystniejszą opcję. Gwarancję zachowasz niezależnie od rodzaju montażu.

Dostawa

Nasze produkty wysyłamy kurierem na terenie całej Europy. Niektóre produkty są paletowalne, ale większość to gabaryt niestandardowy. Produkty możesz też odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy w Bielsku-Białej.

Przegląd

Średnio co 3 miesiące kontaktujemy się z Klientami w celu sprawdzenia stanu urządzeń. Raz w roku dokonujemy kompleksowego przeglądu, wymieniamy zużycie elementów ruchomych i sprawdzamy stan techniczny urządzeń.

Serwis

W każdej chwili możesz zgłosić do nas usterkę lub akt wandalizmu. Jeśli jest to drobna naprawa, wysyłamy Pakiet Naprawczy wraz z instrukcją samodzielnej wymiany elementu. W razie poważniejszej usterki umawiamy się na przyjazd ekipy serwisowej.

Zamów montaż, serwis lub przegląd już dziś!