FAQ

Najczęstsze pytania

Kto pyta, nie błądzi.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytanie i doradzą najlepsze rozwiązania.

Tak, obsługujemy i przeprowadzamy montaże urządzeń na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. 

Czas oczekiwania na urządzenia wynosi od 8 do 10 tygodni i liczony jest od momentu podpisania umowy. W okresie letnim czas oczekiwania może wydłużyć się do 12 tygodni, ale zawsze informujemy o tym już na etapie przygotowania oferty. 

Istnieje taka możliwość, ale należy zgłosić to na etapie przygotowania oferty przez dział handlowy, który wysyła do wglądu instrukcje montażu, aby Klient mógł zdecydować, która opcja jest dla niego najkorzystniejsza. 

Nie, jeżeli montaż przeprowadzany jest zgodnie z instrukcją producenta urządzeń. 

Urządzenia naukowe na placu zabaw dostosowują się do rozwoju dziecka, oferując różne doświadczenia w miarę wzrostu jego umiejętności. Każda wizyta to nowe wyzwanie naukowe! 

Tak, jest taka możliwość po uzgodnieniu indywidualnych szczegółów z działem handlowym. 

W urządzeniach: eko-memory, ucho słonia, film animowany jest to możliwe za dodatkową opłatą. 

Istnieje możliwość zmiany koloru z prz emysłowej palety RAL. Należy fakt ten z głosić w momencie przy gotowania oferty oraz umowy. 

Nasze urządzenia nie wymagają stosowania specjalnej nawierzchni bezpiecznej typu guma, co znacznie obniża koszt inwestycji. Poza znaczną redukcją kosztów, brak sztucznych nawierzchni sprawia, że przestrzeń zabawy wygląda estetycznie i naturalnie. 

Nie, akt wandalizmu nie podlega naprawie z tytułu gwarancji. Akt wandalizmu jest traktowany jako nieprawidłowe użytkowanie urządzeń (niezgodne z zastosowaniem). 

Przy zakupie urządzeń klient otrzymuje: książeczkę gwarancyjną, protokół odbioru, certyfikaty, instrukcję montażu, poradnik jak zdobyć finansowanie na nasz plac zabaw, a przy zakupie eko-kuchni – darmowy ebook z 15 scenariusami zabaw. 

Nasze urządzenia kuchenne pozwalają dzieciom na zabawę bez dodatkowych akcesoriów, wykorzystując naturalne elementy np. piasek, trawa czy liście, co rozwija ich kreatywność. Urządzenia z ruchomymi częściami są przeznaczone do przestrzeni ogrodzonych, co zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega zgubieniu akcesoriów. 

W przypadku zakupu powyżej 3 urządzeń edukacyjnych, tabliczka z regulaminem jest dodawana bezpłatnie. 

Tak, na zgłoszenie klienta możemy przyjechać do dowolnego miejsca w Polsce i przeprowadzić serwis urządzeń. Możemy również wysłać pakiety naprawcze (jest to tańsza opcja) i klient może samodzielnie dokonać serwisu urządzenia. 

Średnio co 3 miesiące nasza firma kontaktuje się z klientem w celu sprawdzenia stanu urządzeń, aby wykluczyć i ewentualnie wyeliminować uszkodzenia. Raz w roku, na prośbę klienta istnieje możliwość przyjazdu ekipy serwisowej.