Dla architektów

Wyróżnij swój projekt. 

Twoja wizja unikatowej przestrzeni publicznej może się spełnić. Oferujemy wiele spersonalizowanych produktów, które w łatwy sposób dostosujesz do swego projektu. Bez względu na ograniczenia terenu. Zobacz, dlaczego warto z nami współpracować. 

Wsparcie Twojego autorskiego projektu

Wiemy, że aby wygrać przetarg liczy się oryginalność projektu. Dlatego dostarczymy Ci produkty, które można spersonalizować pod konkretne wymagania Klienta i autorski projekt. Możesz dostosować kolorystykę konstrukcji oraz grafiki i treści na wybranych urządzeniach.

Wygoda projektowania

Wszystkie pliki przechowujemy w chmurze. Gdy nawiążemy współpracę, otrzymujesz pełen dostęp online do plików DWG, projektów 3D czy opisów urządzeń do SIWZ.

Spełnione wymogi dostępności

Obecnie projektując jakąkolwiek przestrzeń publiczną, należy zadbać o prawne wymogi dostępności. Wszystkie nasze produkty są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami, co zostało potwierdzone nagrodą Lider Dostępności przyznawaną przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Z naszch instalacji korzystają również integracyjne placówki edukacyjne, ośrodki terapeutyczne i szpitale - wyróżnij się spośród innych projektantów i twórz dostępne place zabaw dla wszystkich.

Zostań naszym Parterem

Często to my poszukujemy architekta do stworzenia projektu dla danej instytucji. Współpracując z nami zyskujesz dostęp do nowych zleceń. A jeśli to Ty polecisz naszą firmę, to oferujemy wynagrodzenie za zrealizowany projekt.

Zagospodaruj nieużytkowe tereny

Nasze produkty montujemy tam, gdzie nie można zainstalować tradycyjnego placu zabaw. Są to wąskie ścieżki wzdłuż chodników, obszary pomiędzy budynkami czy przestrzenie trawiaste (nasze urządzenia nie wymagają nawierzchni bezpiecznych). Zobacz, jak możemy Ci pomóc.

Wsparcie naszych ekspertów

Oferujemy Ci bezpłatne wsparcie na każdym etapie inwestycji.