Podsumowanie konkursu dla przedszkoli „Naukowe wyzwania. Misja: Gramy w zielone!”

Wyłonienie zwycięzców w naszym konkursie dla przedszkoli było wyjątkowo trudne: wszystkie placówki wykonały zadania Eugeniusza na bardzo wysokim poziomie. Estetyka wykonywania zadań oraz pomysłowość dzieci i wychowawców  nas zachwyciły.

Zasady konkursu

Przypomnijmy naszego zasady konkursu dla przedszkoli:

Każda placówka przedszkolna mogła wziąć udział w Konkursie, wystarczyło się do nas zgłosić za pomocą wiadomości prywatnej poprzez profil na platformie Facebook lub Instagram.

Przygotowaliśmy 15 zadań, które trzeba było przeprowadzić na świeżym powietrzu. Grupy przedszkolne wykonywały je według własnego pomysłu i wysyłały nam fotorelacje z ukończenia wyzwania. Aby zadanie było zaliczone, placówka musiała udostępnić taką fotorelację u siebie w Social Mediach.

Laureaci naszego konkursu dla przedszkoli.

Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Wyróżniliśmy przedszkola, które wykonały zadania według regulaminu, zaskoczyły nas pomysłowością i zachwyciły estetyką fotorelacji.

Lista laureatów:

  1. ZSP Nr 14 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 40 otrzymał certyfikowaną kuchnię błotną EU-GENIUSZA.
  2. Przedszkole Zielony Gaj otrzymało zestaw narzędzi ogrodowych “Mały ogrodnik”.
  3. Solantis Przedszkole otrzymało zestaw równoważny dla dzieci.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Naukowe Wyzwania od środka

W Misji uczestniczyło ponad 6000 dzieci! To dla nas kosmiczna liczba! Mamy nadzieję, że nasze wyzwania sprawiły Wam dużo radości! 

W naszym Konkursie wzięło udział aż 101 placówek z całej Polski! Jesteśmy ogromnie poruszeni, że tyle przedszkoli wykonywało zadania Eugeniusza . Byliśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej kreatywności. Gratulujemy Wam wspaniałej i zaangażowanej kadry – wiemy, że te wspaniałe relacje, które otrzymywaliśmy to zasługa ich ciężkiej pracy i włożonego serca . 

1196 wykonanych zadań – ta liczba robi wrażenie. Niektóre zadania nie były łatwe i trzeba się było do nich nieźle przygotować. 

Przesłaliście nam ponad 4500 plików. Oglądaliśmy je z ogromną przyjemnością! 

Waszym ulubionym zadaniem było zorganizowanie Czytania pod Chmurką. Coś czujemy, że ta aktywność wejdzie na stałe do wielu placówek .  

Jeszcze raz dziękujemy Wam za czas, za serce i za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że wykonywanie zadań sprawiło Wam wiele radości, a nasz konkurs dla przedszkoli doczeka się kolejnych edycji!