Naukowe Place Zabaw – zwycięzca Nagrody Rodziców w konkursie Zabawka Roku 2023!

Tablica-edukacyjna-kulodrom-zielona-klasa5

Jesteśmy dumni i podekscytowani, że nasz innowacyjny pakiet urządzeń edukacyjnych „Zielona Klasa” został doceniony i nagrodzony w konkursie Zabawka Roku 2023, zdobywając Nagrodę Rodziców! Jest to dowód na to, że nasze zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych urządzeń edukacyjnych przynosi realne efekty. 

„Zielona Klasa” – Przepis na edukacyjny sukces 

Nasz pakiet „Zielona Klasa” skupia się na umożliwianiu oprowadzenia zajęć edukacyjnych na świeżym powietrzu. W jego skład wchodzi dwustronna tablica edukacyjna, która z jednej strony oferuje dzieciom planszę „Kontynenty„, a z drugiej – Kulodrom. Dodatkowo, pakiet zawiera tablicę edukacyjną „Da Vinci„, która świetnie się sprawdza przy prowadzeniu zajęć terapeutycznych w otoczeniu natury.  Wszystkie urządzenia są rozwijające i dają możliwość sensorycznej zabawy.

Tablica-edukacyjna-kulodrom-zielona-klasa5

Spotkanie z ekspertami i ich rodzicami  

Podczas wydarzenia mieliśmy okazję zaprezentować naszą „Zieloną Klasę” oraz inne urządzenie edukacyjne, które wzbogaca jej możliwości, Kuchnię Eu-Geniusza. Została  gruntownie przetestowana przez najlepszych w branży specjalistów – dzieci! Testy wyszły wspaniale!  Relacje z tego można było zobaczyć między innymi w programie “Dzień Dobry TVN” i na kontach celebrytów, którzy zostali zaproszeni na ten konkurs w roli jury. 

Dziękujemy za wsparcie

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tym konkursie oraz organizatorom. Wasze głosy i pozytywna opinia są dla nas bezcennym doświadczeniem. Ten sukces motywuje nas do dalszego tworzenia innowacyjnych przestrzeni edukacyjnych, które zmienią szkolną rzeczywistość. Nagroda rodziców to dla nas zaszczyt i wyjątkowy znak jakości!

Z kim współpracujemy?

Wygrana w Zabawce Roku 2023 to dla nas potwierdzenie, że droga, którą obraliśmy – łącząc naukę, zabawę i kreatywność – jest właściwym kierunkiem. Jeśli chcesz, aby i u Ciebie pojawiła się “Zielona Klasa”, ścieżka doświadczeń lub naukowy plac zabaw – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. 

Zapraszamy także do śledzenia naszych przyszłych projektów i inicjatyw, którymi chwalimy się w naszych Social Mediach.