Naukowe Place Zabaw – Zdobywca certyfikatów „Polski Produkt” i „Polska Firma”

W świecie, gdzie granice gospodarcze stają się coraz bardziej płynne, “polska firma” to fraza, która budzi uznanie i daje poczucie dumy narodowej. Naukowe Place Zabaw zostały niedawno uhonorowane dwoma prestiżowymi wyróżnieniami: Certyfikatem „Polski Produkt” oraz Certyfikatem „Polska Firma”. 

Certyfikaty „Polski Produkt” oraz „Polska Firma”

Te dwie inicjatywy mają na celu promowanie i wsparcie polskich przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do wzrostu jakości życia w Polsce poprzez kreowanie innowacyjnych produktów i usług. Naukowe Place Zabaw to przykład firmy, która dzięki swojemu zaangażowaniu i kreatywności zdobyła uznanie na arenie krajowej. 

Certyfikat „Polski Produkt” jest przyznawany firmom, które nie tylko są zlokalizowane w Polsce, ale również produkują tu swoje towary.  Dzięki temu wspierają lokalną gospodarkę. Naukowe Place Zabaw, tworząc swoje innowacyjne przestrzenie edukacyjne, przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa ekonomicznego oraz tworzenia nowych miejsc pracy. Są to kluczowe aspekty dla dalszego rozwoju kraju. 

Z kolei Certyfikat „Polska Firma” jest symbolem przedsiębiorstwa, które  prowadzi swoją działalność na terenie Polski oraz buduje siłę polskiej gospodarki. Naukowe Place Zabaw, będąc liderem w swojej branży, pokazują, że polskie firmy mogą konkurować z globalnymi graczami.

Dziękujemy! 

Oba te certyfikaty nie są tylko dowodem uznania dla osiągnięć Naukowych Placów Zabaw. Służą także jako inspiracja dla innych przedsiębiorców, że warto inwestować w polską gospodarkę. 

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos. Dzięki Wam jesteśmy pewni, że kierunek, jaki nadaliśmy naszej firmie wiele lat temu jest właściwy!