Jak zdobyć dofinansowanie na plac zabaw?

Naukowe Place Zabaw pomagają placówkom oświatowym w zdobywaniu dofinansowania. 

Nasz zespół od wielu lat pomaga różnym instytucjom w uzyskaniu dofinansowania na budowę lub doposażenie placu zabaw. Do tej pory uzyskaliśmy dla Was ponad 8 mln złotych!   

Gdzie szukać dofinansowań? 

Część naszego zespołu specjalizuje się w zdobywaniu dofinansowań z różnych programów i projektów. Organizatorami są zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne, a czas trwania naborów wniosków jest bardzo różny: czasami to trzy miesiące, a czasami rok. Niektóre programy, zwłaszcza fundacyjne, prowadzą całoroczny nabór wniosków i raz w miesiącu ogłaszają listę zaakceptowanych zgłoszeń.  

Aby znaleźć odpowiedni dla siebie program dotacyjny najłatwiej skorzystać z wyspecjalizowanej wyszukiwarki, takiej jak np. https://granty.pl/.   

Naukowe Place Zabaw w Budżetach Obywatelskich. 

Bardzo często zgłaszają się do nas osoby, którym zależy na tym, aby w ich sąsiedztwie powstał park doświadczeń i szukają na niego funduszy. Jedną z najlepszych opcji w tym przypadku jest stworzenie projektu do Budżetu Obywatelskiego. Pomagamy w pisaniu wniosków od strony merytorycznej, doradzamy w kwestiach promocji całej akcji i razem z organizatorami przechodzimy przez niemal całe przedsięwzięcie: doradzamy, udostępniamy materiały oraz wspieramy marketingowo przez cały okres zdobywania dofinansowania.   

Decydując się na stworzenie takiego projektu można zdobyć naprawdę duże pieniądze i stworzyć wspaniałe miejsce dla mieszkańców. Wiele z naszych realizacji była częścią takiej inicjatywy, dlatego wiemy, jak skutecznie walczyć o to dofinansowanie.   

Programy dotacyjne na rok 2023: 

W najbliższym czasie placówki i instytucje, które chcą stworzyć lub doposażyć swój plac zabaw, mogą starać się o dofinansowanie z programów takich jak: