Lesko Park sensoryczny na wzgórzu Baszta

Multimedia

park sensoryczny park sensoryczny
park sensoryczny park sensoryczny
park sensoryczny park sensoryczny
Lesko Lesko
wzgórze baszta wzgórze baszta
lesko lesko

opis realizacji

Jest nam niezmiernie miło dzielić z Wami naszą najnowszą realizację. Współpraca z burmistrzem Adamem Snarskim oraz innymi osobami, które wkładają wiele serca w rozwój Leska, zaowocowała powstaniem niesamowitego mini parku sensorycznego na wzgórzu Baszta. Ten malowniczy zakątek, tętniący życiem miasta, charakteryzuje się przepięknymi widokami, które sprawiają, że miejsce to zyskuje wyjątkowy charakter. 

Taras widokowy obfituje w fascynujące urządzenia – od personalizowanego Urban Memory, które przybliża historię i kulturę Leska, przez panel muzyczny dla małych i dużych artystów, planszową grę Kosmos dla fanów planszówek, tablicę edukacyjną Pory Roku pomagającą dzieciom zrozumieć cykl natury, aż po panel sensoryczny, stanowiący prawdziwe doświadczenie dla zmysłów. 

Oficjalne otwarcie naszego mini parku sensorycznego przyciągnęło tłumy mieszkańców i turystów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu naszą inicjatywą. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność burmistrzowi za jego zaangażowanie i owocną współpracę, które umożliwiły realizację tego niezwykłego projektu. Wasza pasja i zaangażowanie były dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji! 

Z radością zapraszamy do współpracy również inne miejscowości. Wierzymy, że stworzenie miejsca, które harmonijnie łączy zabawę, naukę i odkrywanie, to inwestycja, która przyniesie korzyści przyszłym pokoleniom. 

Do zobaczenia na szczycie Baszty! Czekają na Was niezapomniane doświadczenia! 

 

Zdjęcia pochodzą z profilu Miasto i Gmina Lesko.

POBIERZ
katalog

interaktywne place zabaw producent
NEWSLETTER
bądź z nami na bieżąco


2024 All right reserved. Park Interakcje

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus