Kutno Park doświadczeń

Multimedia

park doświadczeń park doświadczeń
park doświadczeń park doświadczeń
park doświadczeń park doświadczeń
park doświadczeń park doświadczeń
Kutno Kutno
park doświadczeń park doświadczeń

opis realizacji

Z ogromną radością prezentujemy kolejną realizację, tym razem w Kutnie. Współpraca z lokalną społecznością zaowocowała montażem Urban Memory – imponującej, interaktywnej tablicy, stworzonej specjalnie dla tego miejsca. 

Ale to dopiero początek innowacyjności w Kutnie. Dzięki Kutnowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu powstał tam ogród doświadczeń – przestrzeń wypełniona urządzeniami i instalacjami prezentującymi różne zjawiska ze stref nauki, optyki, iluzji i muzyki. 

Zadbaliśmy, aby elementy konstrukcyjne tworzyły centrum doświadczeń zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Ich głównym celem jest połączenie zabawy z nauką. Każdy, kto odwiedzi naszą realizację, będzie miał okazję samodzielnie przeprowadzić doświadczenia oraz poznać kilka praw nauki. To doskonały sposób na rodzinne spędzenie czasu, a także ciekawe doświadczenie edukacyjne! 

Z dumą patrzymy na nasze realizacje i cieszymy się, że możemy przyczyniać się do rozwoju społeczności lokalnej, dając jej możliwość edukacji poprzez zabawę. Czekamy z niecierpliwością na kolejne projekty, które pozwolą nam tworzyć miejsca, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i edukacyjne. 

 

Zdjęcia pochodzą z portalu kutno.net.pl

POBIERZ
katalog

interaktywne place zabaw producent
NEWSLETTER
bądź z nami na bieżąco


2023 All right reserved. Park Interakcje

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus