Regionalne Memory

Multimedia

 

 

opis produktu

Chcesz przybliżyć mieszkańcom i turystom walory regionalne Twojej gminy? Chcesz pokazać jej dziedzictwo kulturowe, najciekawsze zabytki, smaki, a może  legendy? Koniec z suchymi faktami i nudnymi mapami. Zaprojektuj z nami Regionalne Memory, które poprzez zabawę zachęci do poznania Twojego miasta.

JAK TO DZIAŁA?

 • Urządzenie pozwala na opracowanie od 1 do 4 gier, np. połącz w pary, ułóż wielkie puzzle, pytanie-odpowiedź, dopasuj zdjęcie do danego opisu.
 • Jedno urządzenie może opowiedzieć o najważniejszych atrakcjach Twojego regionu, ale możesz też zamówić więcej memory i podzielić tematykę na poszczególne tematy: kulinaria, tradycja, zabytki, przyroda itd.

KORZYŚCI INTERAKTYWNEJ TABLICY:

 

 • Wzmocni więź z mieszkańcami – tablice są nośnikiem lokalnej kultury i tradycji. Dobrze dobrane informacje na tabliczkach sprawią, że wzmocnisz przywiązanie lokalnej społeczności do ich „małej ojczyzny”. Co więcej, mieszkańcy zwrócą uwagę na te elementy, których wcześniej nie dostrzegali lub nie doceniali.
 • Wypromuje informacje, które są dla gminy ważne. Możesz w nowoczesny, kreatywny i niestandardowy sposób opowiedzieć np. o lokalnym rzemiośle lub historii miejscowości.
 • Będzie edukować – dodając do projektu walor edukacyjny, miejscowe szkoły i przedszkola będą mogły zaplanować wycieczkę „szlakiem tablic” i zorganizować regionalne zajęcia na świeżym powietrzu.
 • Zaciekawi turystów – ciekawe informacje, napisane w prosty sposób zachęcą np. do odwiedzania lokalnych atrakcji.
 • Zapewni rozrywkę – przekazywanie ważnych treści w formie interaktywnej tablicy to coś, co zainteresuje zarówno dzieci jak i dorosłych.
 • Nie będzie tworzyć barier – z tablic mogą korzystać osoby o różnych typach niepełnosprawności.
 • Dobre praktyki– swój nietypowy pomysł na promocję regionu, będziesz mógł zgłosić do różnych konkursów (polskich i zagranicznych).

 

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

 

 • Regionalne Memory posiada certyfikat bezpieczeństwa, wydany przez akredytowaną jednostkę, dlatego można go zainstalować w parkach, przy zabytkach, ścieżkach dydaktycznych, placach miejskich czy nawet placach zabaw.
 • 4-stronne obrotowe tabliczki, pozwalają umieścić wiele ciekawostek z danego miasta lub całego regionu.
 • Zastosowane materiały są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, blaknięcie itp.
 • Możesz zwiększyć liczbę kostek (nasze standardowe memory ma 16 kostek obrotowych, ale możesz je zwiększyć do 24!)

 

Więcej informacji o tym projekcie znajduje się w zakładce REALZACJE: https://naukoweplacezabaw.pl/realizacje/urban-memory/

 

Zobacz to urządzenie na naszym filmiku:

Dane techniczne

Szerokość
≈ 217 cm
Wysokość
175 cm
Strefa bezpieczeństwa
3,20 m x 5,45 m
Materiał
Konstrukcja stalowa, tabliczki wykonane z dibondu. Główny profil konstrukcyjny: stal czarna, profil zamknięty 60x60=2
Zabezpieczenie
Konstrukcja ocynkowana, malowana proszkowo
Montaż
Kotwy ocynkowane długości 75 cm wpuszczane w ziemię i zalewane betonem
Kolor
Zielony (RAL 6018)
Dodatkowe informacje
Tabliczka informacyjna. Urządzenie posiada deklarację zgodności oraz certyfikat jednostki akredytującej zgodne z normą bezpieczeństwa PN-EN 1176-1. Wymiary mogą się różnić +/- 5%

Zapytaj o produkt
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację drogą elektroniczną lub telefoniczną w celu otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję politykę prywatności strony internetowej Parkinterakcje.pl

  phone
  NEWSLETTER
  bądź z nami na bieżąco
  

  2024 All right reserved. Park Interakcje

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus