Czym są parki doświadczeń?

Czy miejski park może być przestrzenią relaksu, edukacji i kreatywności? Czy może stać się unikatową atrakcją regionu? A może szukasz pomysłu na biznes i chcesz stworzyć plenerowe centrum nauki? Postaw na interaktywny park doświadczeń!

Rodziny coraz częściej szukają nietypowych form wypoczynku. Jadąc na wycieczkę chcą nie tylko zwiedzić piękną starówkę czy muzeum, ale też zapewnić dzieciom ciekawe przeżycia, połączone z edukacją. Park doświadczeń to takie miejsce, w którym dzieci nie będą się nudzić!

Muzeum nauki na świeżym powietrzu zapewni świetną rozrywkę i naukę przez zabawę. Można tu dotknąć każdego eksponatu, uruchomić go i poprzez samodzielne eksperymentowanie poznać prawa rządzące przyrodą.

Do tej pory parki miejskie wyposażone były w ławki, fontanny, pomniki przyrody. Od niedawna można tu także poćwiczyć w plenerowej siłowni. Warto zatem doposażyć tą przestrzeń o edukacyjne urządzenia i poza ćwiczeniem mięśni, poćwiczyć także umysł! Proponujemy stworzenie ścieżki edukacyjnej, która składać się może z kilku stref tematycznych, zlokalizowanych w różnych częściach parku.

Park doświadczeń wpłynie na pozytywny wizerunek miasta wśród mieszkańców i turystów jako gminy dbającej o wszechstronny rozwój dziecka i zapewniającej innowacyjne sposoby spędzania wolnego czasu w mieście.

Nasze eksponaty są całoroczne, odporne na warunki atmosferyczne i starannie wyprodukowane tak, by cieszyły mieszkańców i turystów przez długie lata!

 

    

 

POBIERZ
katalog

interaktywne place zabaw producent
NEWSLETTER
bądź z nami na bieżąco


2024 All right reserved. Park Interakcje

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus