Układ okresowy z napisami w Alfabecie Braille’a

Multimedia

Ekopracownia Ekopracownia
układ okresowy układ okresowy
układ okresowy układ okresowy
zielona sala zielona sala

 

opis produktu

JAK TO DZIAŁA?

Co myślicie o przeprowadzaniu zajęć na świeżym powietrzu? My jesteśmy ZA! Wystarczy trochę kreatywności i chęci i wszystko jest możliwe. Układ okresowy pierwiastków składa się  ze 118 tabliczek, na których umieściliśmy wszystkie, znane pierwiastki. Dzieci mogą poznać ich symbole, masy oraz liczby atomowe.

 

JAK TO WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA?

Nasz zewnętrzny Układ Okresowy Pierwiastków urozmaici niejedną lekcję chemii. Dotleniony mózg lepiej pracuje, dzięki czemu uczniowie znacznie lepiej zrozumieją przerabiany materiał, a ich wiedza będzie trwalsza.

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

Zabawa przy tablicach sprawia, że dzieci w mimowolny sposób zapoznają się z informacjami, które są na nich zawarte. Dzięki atrakcyjnej formie, łączymy naukę z dobrą zabawą. Dzięki specjalnym naklejkom z napisami w Alfabecie Braille’a, z urządzenia mogą korzystać osoby niewidome i słabowidzące. Na każdej tabliczce znajduje się kod QR, który przenosi nas do strony opisującej dany pierwiastek.

 

NAGRODY

Układ Okresowy Pierwiastków z napisami w Alfabecie Braille’a zajął 2 miejsce w konkursie „Lider dostępności priorytetowych branż” organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Zobacz jak prezentuje się to urządzenie na naszym filmiku:

 

Dane techniczne

Szerokość
393 cm
Wysokość
175 cm
Strefa bezpieczeństwa
7x3 m
Materiał
profil konstrukcyjny stal czarna 60x80 ścianka 3mm oraz rury ze stali nierdzewnej o średnicy 21.3 mm.
Zabezpieczenie
Konstrukcja ocynkowana, malowana proszkowo
Montaż
Kotwy ocynkowane długości 75 cm wpuszczane w ziemię i zalewane betonem
Kolor
zielony (RAL 6018)
Dodatkowe informacje
Tabliczka informacyjna. Urządzenie posiada deklarację zgodności oraz certyfikat jednostki akredytującej zgodny z normą bezpieczeństwa PN-EN 1176-1. Wymiary mogą się różnić +/- 5%

Zapytaj o produkt
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację drogą elektroniczną lub telefoniczną w celu otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję politykę prywatności strony internetowej Parkinterakcje.pl

  phone
  NEWSLETTER
  bądź z nami na bieżąco
  

  2024 All right reserved. Park Interakcje

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus