Mszana Dolna Strefa nauki

Multimedia

opis realizacji

Dzisiaj biblioteki zyskały na atrakcyjności. Organy prowadzące jak i sam personel dba o klimat tych miejsc. Pojawiły się piękne kąciki dla najmłodszych, gdzie część wyposażenia dostosowano do dzieci. To nie tylko przestrzeń w której człowiek wypożycza książkę, ale również strefa w której może odpocząć, uczyć się oraz po prostu „pobyć z kulturą”.

Niedawno współpracowaliśmy z biblioteką w Mszanie Dolnej. Jesteśmy pełni podziwu dla tej placówki. Przepiękne i zadbane wnętrze, z którego nikt nie chce wychodzić, a do tego dobrze zagospodarowana przestrzeń dookoła budynku zasługuje na docenienie. Przed budynkiem na dzieci czeka ścieżka edukacyjna, przy której można zobaczyć na czym polega pisanie lustrzane oraz spojrzeć na świat w innych barwach. Tuż obok dzieci mogą zagrać w eko-memory, a nowopoznaną wiedzę o zwierzętach i roślinach rozbudować wypożyczając odpowiednie pozycje w bibliotece.

Biblioteka w Mszanie Dolnej to wyjątkowa, innowacyjna placówka, którą warto wyróżnić. Jesteśmy pełni podziwu jak funkcjonuje to działa to miejsce.

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/MiejskaBibliotekaMszanaDolna

POBIERZ
katalog

interaktywne place zabaw producent
NEWSLETTER
bądź z nami na bieżąco


2022 All right reserved. Park Interakcje

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus