Tablica edukacyjna Pitagoras

Multimedia

opis produktu

Tablica Edukacyjna Pitagoras uczy kolorów i kształtów, a przy okazji zapewnia ćwiczenia motoryczne. Zachęca dziecko do obserwacji, stymuluje jego wzrok i percepcję dzięki „patrzeniu w dal” przez otwory oraz rozwija spostrzegawczość.

Urządzenie jest wykorzystywane przy popularnej koloroterapii. Kolory wpływają na nastrój, emocje i mają niebagatelny wpływ na rozwój psychiki dziecka, a wrażliwość na barwy należy do tej samej kategorii percepcji sensorycznej, co wrażliwość na dźwięk. Przy części magnetycznej dzieci ćwiczą pamięć, małą motorykę i precyzję.

JAK TO DZIAŁA?

Zobacz świat w różnych barwach. Przekonaj się, w jaki sposób różnokolorowe szkła zmieniają wygląd przedmiotów i natury. Czy wiesz, z jakich kolorów powstaje kolor zielony i pomarańczowy? Rozpoznaj wszystkie figury geometryczne. Wykorzystaj drugą połowę tablicy do zajęć z geometrii, nauki pisania, czy też do ciekawych gier i zabaw magnetycznych.

 

Zobacz jak prezentuje się to urządzenie na naszym filmiku:

 

 

Dane techniczne

Szerokość
116 cm
Wysokość
119 cm
Strefa bezpieczeństwa
3,10 m x 4,20 m
Materiał
Konstrukcja stalowa, płyta PLEXI kolorowa. Główny profil konstrukcyjny: stal czarna
Zabezpieczenie
Konstrukcja ocynkowana, malowana proszkowo
Montaż
Kotwy ocynkowane długości 75 cm wpuszczane w ziemię i zalewane betonem
Kolor
Zielony (RAL 6018)
Dodatkowe informacje
Urządzenie posiada deklarację zgodności oraz certyfikat jednostki akredytującej zgodny z normą bezpieczeństwa PN-EN 1176-1. Wymiary mogą się różnić +/- 5%”

Zapytaj o produkt
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację drogą elektroniczną lub telefoniczną w celu otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję politykę prywatności strony internetowej Parkinterakcje.pl

  phone
  NEWSLETTER
  bądź z nami na bieżąco
  

  2023 All right reserved. Park Interakcje

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus