Tablica edukacyjna Picasso

Multimedia

opis produktu

Tablica Edukacyjna Picasso jest urządzeniem sensorycznym, które rozwija wiele umiejętności, między innymi: precyzję, małą motorykę, wrażliwość, estetykę oraz wspiera koncentrację.

Malowanie i rysowanie wycisza i relaksuje, a wykorzystanie przezroczystej tablicy w zajęciach grupowych jest sprawdzonym sposobem na udaną integrację dzieci.

JAK TO DZIAŁA?

Weź farby plakatowe, wodę oraz gąbkę. Możesz też użyć markerów do tablic suchościeralnych. Przed Tobą stoi wielkie, przezroczyste płótno. Spróbuj odrysować to, co widzisz w tle: kolegę, naturę, architekturę lub przedmiot. Jeśli będziesz chciał namalować kolejny obraz, wystarczy zmyć gąbką stare malowidło. Możesz także wykorzystać zalaminowane obrazki, przyczepić je taśmą klejącą do tablicy i rysować po śladzie z drugiej strony.

Zobacz jak prezentuje się to urządzenie na naszym filmiku:

 

Dane techniczne

Szerokość
116 cm
Wysokość
119 cm
Strefa bezpieczeństwa
3,10 m x 4,20 m
Materiał
Konstrukcja stalowa, poliwęglan przezroczysty. Główny profil konstrukcyjny: stal czarna
Zabezpieczenie
Konstrukcja ocynkowana, malowana proszkowo
Montaż
Kotwy ocynkowane długości 75 cm wpuszczane w ziemię i zalewane betonem
Kolor
Zielony (RAL 6018)
Dodatkowe informacje
Urządzenie posiada deklarację zgodności oraz certyfikat jednostki akredytującej zgodny z normą bezpieczeństwa PN-EN 1176-1. Wymiary mogą się różnić +/- 5%”

Zapytaj o produkt
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację drogą elektroniczną lub telefoniczną w celu otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję politykę prywatności strony internetowej Parkinterakcje.pl

  phone
  NEWSLETTER
  bądź z nami na bieżąco
  

  2024 All right reserved. Park Interakcje

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności. Made by Corvulus