Stwórz własny Szlak Przygód

Szlak Przygód czyli “Adventure Trail” to nowy trend turystyczny, który nie tylko gwarantuje turystom rozrywkę, ale także w ciekawy sposób pozwala przedstawić im miejsca oraz informacje, na których najbardziej Ci zależy. 

Czym jest Szlak Przygód? 

Szlak Przygód (ang. “Adventure Trail“) to ścieżka, szlak lub trasa turystyczna, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu turystom niezwykłych wrażeń i doświadczeń związanych z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Szlaki te zazwyczaj obejmują różne formy aktywności, takie jak wspinaczka, zjazdy na linie, przejścia przez rzeki, mosty linowe i wiele innych. Celem Szlaku Przygód jest zachęcenie ludzi do przełamywania swoich granic, wychodzenia poza strefę komfortu i doświadczania przygody, której nigdy nie zapomną. Szlaki te są popularne na całym świecie i przyciągają zarówno turystów, którzy chcą spróbować swoich sił w ekstremalnych sportach, jak i tych, którzy po prostu chcą cieszyć się pięknymi widokami i spędzić czas na łonie natury. 

Jak zachęcić turystów do korzystania ze Szlaku Przygód? 

Nawet najciekawsze atrakcje w regionie nie będą odwiedzane przez turystów, jeśli nie będą o nich wiedzieć. Zwykłe, przeładowane treścią tablice informacyjne nie przyciągają uwagi przyjezdnych, więc warto zdecydować się na coś bardziej nowoczesnego i interaktywnego. Takim przykładem są nasze tablice Regionalne Memory. Jeśli postawisz je przy każdej atrakcji, będziesz mógł w ciekawy sposób zbudować dzięki nim grę miejską z prawdziwego zdarzenia! Każda z tablic poprowadzi turystów dalej, aż przejdą cały Szlak Przygód, który zaplanowałeś.  

Regionalne Memory a Szlak Przygód.  

Nasze tablice spisują się znakomicie jako nowoczesne drogowskazy, ponieważ: 

  • Urządzenie pozwala na opracowanie od 1 do 4 gier, np. połącz w pary, ułóż wielkie puzzle, pytanie-odpowiedź, dopasuj zdjęcie do danego opisu. 
  • Jedno urządzenie może opowiedzieć o najważniejszych atrakcjach Twojego regionu, ale możesz też zamówić więcej memory i podzielić tematykę na poszczególne tematy: kulinaria, tradycja, zabytki, przyroda itd. 

Masz do dyspozycji aż 48 tabliczek, które możesz zapełnić według własnego pomysłu. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci wybrać treści i stworzyć z nich grę. To Ty decydujesz co pojawi się na ruchomych kostach urządzenia! 

Współpraca 

Regionalne Memory zostało użyte w wielorealizacji dla Lokalnych Grup Działania z naszych okolic. O tej współpracy przeczytacie tutaj.

Jeśli chcesz, aby i u Ciebie pojawiły się takie tablice, zapraszamy do kontaktu