Ranking najpopularniejszych urządzeń naukowych na placach zabaw w 2022 roku.

Jakie urządzenia sensoryczne były najczęściej wybierane w 2022 roku? Zobaczcie RANKING NAJPOPULARNIEJSZYCH URZĄDZEŃ NAUKOWYCH NA PLACACH ZABAW.

Jak co roku, naszym bestsellerem został Stół Ogrodnika!

Ten produkt to strzał w dziesiątkę na każdym placu zabaw. Dzieci uwielbiają się przy niej bawić, a przy tym rozwijają się sensorycznie. Duży blat roboczy może być wykorzystywany przez cały rok! Możesz zrobić z niego stół laboratoryjny i w komfortowych warunkach przeprowadzać z dziećmi eksperymenty naukowe. Nauka poprzez działanie i obserwację jest znacznie lepiej zapamiętywana i rozumiana przez najmłodszych niż klasyczne zajęcia w formie wykładu/opowiadania.

Eko-memory

Interaktywna gra przyciąga do siebie nie tylko dzieci, ale także dorosłych! Uniwersalność tego urządzenia sprawia, że tak samo dobrze spisuje się jako element placu zabaw, jak i może zostać spersonalizowane i zmienić się w świetną oraz nowoczesną tablicę informacyjną dla miasta!

Panel muzyczny

Muzyka ma w sobie coś magicznego, co sprawia, że dzięki niej możemy wpływać na własne emocje. Urządzenie muzyczne na placu zabaw to nie tylko gwarancja świetnej zabawy, ale przede wszystkim możliwość wprowadzenia elementu muzykoterapii w życie placówki.

Naukowy HEX 

Prawdziwy kombajn wiedzy na placu zabaw. Duża konstrukcja z kilkoma urządzeniami zapewnia wiele godzin mądrej rozrywki. Jego ciekawy kształt sprawia, że od razu  wzbudza dziecięcą ciekawość. Urządzenie zawiera wiele zagadek i zabaw optycznych, które idealnie sprawdzą się na placach zabaw w przedszkolach i szkołach. Dzieci mogą wspólnie eksperymentować i odkrywać zagadki, co stanowi doskonałą formę wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Koło optyczne 

Iluzja to coś, co przyciąga nasze spojrzenia jak magnes. Za pomocą kół optycznych dziecko poznaje zasady powstawania iluzji optycznych. To zarówno świetna zabawa, jak i możliwość rozwijania percepcji. Co więcej, dzieci mogą potem stworzyć własne koła optyczne. Wystarczy do tego płyta cd, szklana kulka, plastelina i nadruk wybranej iluzji optycznej. 

Panel sensoryczny 

Dzięki temu urządzeniu możesz zobaczyć na własne oczy na czym polega koloroterapia, czyli oddziaływanie kolorem m.in. na nasz nastrój. Kolorowe okienka dają dzieciom możliwość „pokolorowania” świata według własnego pomysłu. Taka zabawa nie tylko wciąga, ale również rozwija w dzieciach poczucie estetyki i własny styl.  

Tablice edukacyjne

Te kompaktowe tablice wyjątkowo wpadły Wam w oko! Są nie tylko piękne, ale także wyjątkowo praktyczne! Przy ich planszach można przeprowadzić wiele zajęć edukacyjnych. Niestraszna im niepogoda – bez problemu skorzystasz z nich zarówno latem jak i zimą. Do każdej tablicy przygotowaliśmy kilka pakietów z magnesami czyli edu-boxów, dzięki którym dzieci będą się świetnie bawić w trakcie przyswajania wiedzy!